Úvěrový proces začíná rozhovorem s žadatelem o úvěr, kterému musí být alespoň 18 let a být občanem ČR, cizincem s trvalým pobytem na území ČR nebo občanem členské země EU s povolením k přechodnému nebo trvalému pobytu v ČR. V jejím rámci je nutné prokázat dlouhodobý příjem, pokud žadatel není klientem banky, u níž o úvěr žádá. Na základě výše disponibilních příjmů se určuje bonita klienta, od které se odvíjí celková částka úvěru, jež je ovlivněna dobou splatnosti úvěry a výší úrokové sazby.

V případě žádosti o hypoteční úvěr je proces schvalování poněkud delší a vyžaduje předložení řady dokumentů, jako je například výpis z katastru nemovitosti, povolení stavby apod., ale zejména ocenění zastavované nemovitosti.

Co se týče maximální částky, o kterou lze žádat, záleží na bonitě klienta a jeho schopnosti splácet stejně jako na horní hranici, po kterou není nutné úvěr zajišťovat. Řada bank již v dnešní době také nabízí flexibilitu splácení úvěru, byť někdy za poplatek, a možnost odstoupení od smlouvy až do 60 dnů od podpisu smlouvy.

Svět úvěrové politiky je rozsáhlejší, než popisuje výše uvedený text, avšak postačí k seznámení s jeho základními pojmy.
Snubní prsteny POLOMIO. Jak zjistit správnou velikost zásnubního prstenu a snubního prstenu. Svatební prsteny budou tak jedinečné, jak jedinečně si je vytvoříte. Jak s přehledem zvládnout žádost o ruku. Jak mít svatební prsteny z hvězdného prachu. Proč snubní prsten osázet drahými kameny? 12 tipů, jak vybrat snubní prsten a nezbláznit se. Víte, že ke zpečetění vašeho příběhu lásky, potřebujete prsteny celkem 3? Jak vybírat svatební zásnubní prsteny? Proč si při výběru svatebního prstenu dát na čas? Z jakého materiálu si nechat vyrobit svatební prsteny?

Hosted on MyDreams VPS server